Carimali Optima

Wysoce wydajny model Carimali MX-5 dostępny jest również w jeszcze bogatszej wersji Optima. Jest to ekskluzywne, najbardziej zaawansowane technicznie urządzenie z aktualnej oferty Carimali.
Biała elegancka obudowa, ekran dotykowy oraz podświetlenie kolorystyczne w standardzie, oferują jeszcze szersze spektrum możliwości. Carimali Optima to superautomat do lokalizacji o bardzo dużej rotacji klientów. Rekomendowana dzienna wydajność to 400 filiżanek. Urządzenie oferuje możliwość wydawania 24 rodzajów napojów (8 przycisków x 3 poziomy menu).
Optima posiada Proximity Sensor, umożliwiający przejście urządzenia w tryb oszczędzania energii oraz specjalistyczne sensory wykrywające obecność i rozmiar kubka / filiżanki. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w port USB, oferując możliwość odtwarzania muzyki czy fimów reklamowych.
Carimali Optima posiada opcjonalnie dostawiany moduł do wydawania gorącej czekolady, a także akcesoria uzupełniające w postaci lodówki do mleka oraz podgrzewacza do fiiżanek.

Proszę o wysłanie oferty