Podejdź i poczuj ten aromat – nasza „żywa” ściana w biurze w Chertsey

W grudniu ubiegłego roku spółka Miko Coffee przeniosła się z Hersham do nowego i znacznie większego biura w Chertsey. Mamy teraz do swojej dyspozycji większy, lepszy salon wystawowy, w którym znajduje się tuzin lśniących ekspresów do kawy ze stali nierdzewnej, większe pomieszczenia szkoleniowe oraz najważniejszy element nowego biura – dwie „żywe” ściany, na których znajdują się bujne kawowce. Rośliny są na razie w początkowej fazie rozwoju. Nie możemy się doczekać, kiedy trochę podrosną.

„Celem zmiany biura była poprawa komfortu obsługi klienta” mówi Adrian Stagg, dyrektor zarządzający Miko Coffee. „Czasy świetności naszego poprzedniego biura już dawno minęły a w salonie wystawowym znajdowało się tylko kilka funkcjonujących ekspresów. Nowe biuro jest bardziej nowoczesne”.

W naszym poprzednim biurze magazyn znajdował się w tym samym miejscu zajmując powierzchnię. Teraz magazyn został przeniesiony na północ, więc nasze biuro w Chertsey może skupić się przede wszystkim na kliencie. Mamy do swojej dyspozycji dużą przestrzeń, co oznacza, iż szkolenia mogą się odbywać w miejscu do tego przystosowanym. Nasze nowe biuro umożliwia nam obsługę większej ilości klientów. Stanowi ono również o wiele lepsze i bardziej produktywne środowisko pracy dla naszego personelu. To jednak nie koniec nowości. Na parterze powstaje jeszcze większy obszar szkoleniowy a do naszych atrakcyjnych produktów dołączą wspaniale wyglądające ekspresy do kawy.

„Żywe” ściany – wraz z wbudowanym systemem dostawy wody – podkreślają założenia marki Puro. To skrawek lasu deszczowego znajdujący się w zasięgu naszych rąk, który przypomina nam dlaczego robimy to co robimy.