Szkolenie Kawowe

Dobra kawa stanowi podstawę dnia roboczego milionów ludzi, lecz niewielu pojmuje rozległość i złożoność historii kryjącej się za każdą filiżanką kawy. Celem szkolenia Miko jest dogłębne zaznajomienie nowicjuszy z tymi historiami – począwszy od uprawy, poprzez ziarna, kończąc na filiżance kawy.

Wierzymy, iż najlepsza kawa jest produkowana przez ludzi, którzy doceniają jej złożoność. Nasze szkolenie jest wszechstronne i obejmuje wszystkie aspekty produkcji kawy charakteryzującej się wysoką jakością. Tematy szkolenia obejmują konserwację i czyszczenie sprzętu, ustawienia młynka do kawy oraz, co najważniejsze, prezentację kawy. Rola baristy to wymagający wysiłku talent, który wiążę się z próbami i precyzyjnym wyczuciem czasu. Klienci, których kubki smakowe łakną kawy wysokiej jakości zauważą spadek jakości, bez wahania odrzucą kawę niespełniającą ich wymogów oraz poszukają innego dostawcy kawy. Przemysł kawowy jest bardzo konkurencyjny. Lojalność klienta ma kluczowe znaczenie. Dzięki naszemu szkoleniu umiejętność zadowalania klienta zamieni się w niezachwiany talent.

Szkolenie może odbyć się w siedzibie Miko lub na terenie Państwa firmy. Prosimy skontaktować się ze swoim lokalnym oddziałem, by potwierdzić, która opcja jest wygodniejsza dla Państwa