Miko Coffee uczestniczy w targach Facilities Show 2014

Wszyscy w Miko Coffee jesteśmy niezwykle podekscytowani perspektywą uczestniczenia w targach Facilities Show 2014. Targi, które mają już 15 lat, rozpoczynają się 17 czerwca i po raz pierwszy odbędą się w Londynie w centrum wystawienniczym ExCeL. Celem targów jest zgromadzenie kierowników różnych obiektów, dostawców i specjalistów oferujących produkty, usługi i najlepiej dopasowane usługi spełniające różnorodne potrzeby organizacji.

Każdego roku targi odwiedza około 15.000 osób. Udział w targach jest dla nas zawsze korzystnym, przyjemnym i interesującym doświadczeniem, które pozwala nam spotkać nowe osoby i otwiera drzwi do nowych i ekscytujących możliwości biznesowych. W zeszłym roku nasza ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Podczas targów zyskaliśmy nowego klienta – spółkę zajmującą się telesprzedażą, która zatrudnia 600 osób. Do dnia dzisiejszego dostarczamy jej kawę i nasze usługi.

Nasza ekspozycja zaprezentuje nasze najlepsze atuty. Planujemy skierować naszą ofertę do firm posiadających biura, by zaoferować im nasze rozwiązania dotyczące napojów. Stanowisko będzie obsługiwane przez 10 osób, w tym kierownika ds. sprzedaży, który zaznajomi z naszymi usługami firmy, które zakupią jeden z naszych ekspresów. Ekspozycja będzie obejmowała bar kawowy oferujący szeroki asortyment kaw, herbat i gorących czekolad do degustacji, w tym naszą kawę Puro i herbaty Bellevue. Osoby, które odwiedzą nasze stanowisko będą mogły podziwiać działające ekspresy do kawy prezentujące zamianę ziarenka kawy w bogaty w smaku napój. Stanowisko będzie przystrojone kawowcami znajdującymi się na różnych etapach życia. Nasz personel będzie opowiadał o pożytecznej pracy wykonywanej przez Puro Coffee, ochronie i pielęgnowaniu lasów deszczowych, w których uprawiana jest nasza kawa. Staramy się zwrócić do środowiska jak najwięcej środków finansowych. Aby odzwierciedlić nasze oddanie w przeciwdziałaniu powstawaniu odpadów nasze stanowiska wystawowe będą zbudowane z palet, na których dostarczane jest nasze zaopatrzenie.

Gwoździem naszej ekspozycji będzie trzymetrowy kawowiec, na którym rosną prawdziwe owoce. Drzewo to pochodzi z lasu deszczowego i opowie odwiedzającym nas gościom kilka historii.