Kawiarnie

Zaufane urządzenia oferowane przez najlepszych na świecie producentów sprawiły, iż nasze kawy są popularne w różnych miejscach poczynając od eleganckich, ekskluzywnych barów miejskich po przytulne, wygodne podmiejskie kawiarenki. Bez względu na prowadzony przez Państwa rodzaj baru kawowego, możemy zapewnić wyśmienite kawy, herbaty, przepyszne gorące czekolady, elegancki i niezawodny sprzęt oraz szeroki zakres dodatków takich jak oznakowane marką naczynia stołowe, wafle i herbatniki. Zajmujemy się obsługą klientów prowadzących lokale należące do sieci, którzy potrzebują takiej samej mieszanki kawy niezmiennej przez cały rok. Jesteśmy również w stanie spełnić wymagania klientów poszukujących ręcznie palonych sezonowych mieszanek.

Cały czas trzymamy rękę na pulsie trendów, które panują w świecie kawy. Dzięki temu możemy Państwu pomóc wdrożyć wszystkie najnowsze pomysły i techniki, np. alternatywne metody parzenia. Proces ten wymaga większego nakładu czasu niż proces parzenia espresso, lecz oferuje nam kawę, która jest bardziej orzeźwiająca i pomaga wydobyć wszystkie wspaniałe smaki skryte w ziarnach kawy. Możemy dostarczyć niezbędny sprzęt, np. Aeropress lub zestaw Hario, a nasze programy szkolenia pracowników sprawią, że Państwo oraz Państwa personel staną się ekspertami w bardzo krótkim czasie.

Zapotrzebowanie Państwa działalności na kawę zostanie zaspokojone naszą elastycznością w produkcji kawy w tonach lub małych ilościach. Palenie małych partii kawy to uświęcona tradycją metoda rzemieślnicza, która wykorzystuje mniejsze maszyny oraz mniej niż 10 kg ziaren w jednym procesie palenia, by zapewnić świeżość i jeszcze bardziej wyrafinowany smak.