Wsparcie Techniczne

Kompletne i wszechstronne szkolenie to tylko jeden rozdział w historii dobrej kawy. Stałe wsparcie techniczne jest podstawowym i kluczowym wymogiem, który umożliwia naszym klientom produkcję znakomitej kawy. Jesteśmy świadomi faktu, iż nasi klienci są ambasadorami kawy oraz strażnikami naszej reputacji. Naszym celem jest dopilnowanie, by nikt nie został na lodzie. Nasze usługi posprzedażne są zatem nierozerwalnie związane i równie istotne co nasze produkty oraz programy szkoleniowe.

Szybkie i sprawne wsparcie techniczne na najwyższym poziomie jest dla naszych klientów standardem a nie luksusem. Technicy Miko muszą przejść rygorystyczny proces selekcji oraz są szkoleni w naszych nowoczesnych, międzynarodowych zakładach produkcyjnych. Mogą być Państwo pewni, iż znajdują się w bezpiecznych i doświadczonych rękach. Nasi technicy są wyposażeni w narzędzia, które umożliwią im uporanie się z każdym problemem, który może stwarzać Państwa sprzęt. Oferują oni wszechstronne wsparcie dla Państwa działalności.

W czasach, kiedy technologia gna do przodu niczym biegacz olimpijski – zmieniając się, posuwając się naprzód i rewolucjonizując – jesteśmy świadomi faktu, iż szkolenie naszych techników musi dotrzymać kroku zachodzącym zmianom. W tym celu troszczymy się o to, by szkolenie miało charakter stały oraz by nasi technicy posiadali bieżącą wiedzę na temat wszystkich systemów i procesów. Jesteśmy zdeterminowani naprawić Państwa ekspres za pierwszym razem.

Istotną częścią oferowanej przez nas obsługi technicznej jest konserwacja profilaktyczna. Nasi technicy składają wizyty w zakładach naszych klientów, wymieniają części zużywalne, dokonują inspekcji maszyn oraz dokonują wymiany zmiękczaczy wody, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wiemy, iż potrzeby naszych klientów różnią się, w związku z tym oferujemy różne pakiety usług.